Category Archives: Määratlemata

Avinurme Kevadmätas 2013

Perepidu meeskond võttis osa Avinurme Elulaadikeskuse poolt korraldatud kevadlaadast Kevadmätas 2013. Kuna üritus algas väikese vihmaga, siis seisid batuudid alguses tühjalt. Kui vihm lõpuks lõppes olid lapsed hoolimata märjast batuudist hüppamas ja liugu laskmas.

Vastse-Kuuste Kevadlaat 2013

Traditsiooniliselt avasime oma suvise hooaja väga lõbusa ja laheda Vastse-Kuuste Kevadlaadaga, mille korraldas MTÜ Vaste-Kuuste naisteklubi “Kolmapäev”. Ka seekord oli ilm päikseline.

Lümanda valla perepäev 2012

Perepidu meeskond võttis osa Lümanda valla perepäevast. Lisaks batuutidele pakkusid lastele tegevust Pääste- ning Politsei- ja piirivalveamet, Maanteamet. Pildialbum:

Kevadmätas 2012

Perepidu meeskond võttis osa Avinurme Elulaadikeskuse poolt korraldatud kevadlaadast Kevadmätas 2012. Oodatud olid pered, aiandushuvilised ja aiasaadustega kauplejad. Pildialbum:

Vastse-Kuuste Kevadlaat 2012

Taaskord avas Perepidu meeskond oma hooaja väga lõbusa ja laheda Vastse-Kuuste Kevadlaadaga, mille korraldas MTÜ Vaste-Kuuste naisteklubi “Kolmapäev”. Suur tänu kõikidele lahketele põlvamaa inimestele! Pildialbum: